S.S.S

1+1 Oda
tuha residans

Soru: Minumum konaklama süresi nedir? :
Cevap:Beyaz Rezidans Suit, ev konforunu size farklı lokasyonlarda ve ölçeklerde sunmaktadır.İhtiyaçlarınız doğrultusunda 1+1 olan kendinize en uygun daireyi seçebilir, günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.

Soru: Konaklama süresince ekstra temizlik hizmeti alabilirmiyim? ? :
Cevap: Dairelerimiz check-in öncesi temizlenerek teslim edilmektedir.Ücretini ödeyerek konak lamanız süresince de temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Soru: Beyaz Rezidans Suit’te sosyal imkanlarınız nelerdir? :
Cevap: Rezidansımızda keyfinizce eğlenebileceğiniz eğlence, oyun salonumuz, sınırsız Wİ-Fİ internet, günlük gıda ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz cafe & restaurant, spor ihtiyacı hisseden misafirlerimiz için fitness salonumuz mevcuttur.

Soru: Beyaz Rezidans Suit’te evcil hayvan bulundurabilir miyim? :
Cevap: Maalesef evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Soru: Fotoğraflar konaklayacağım yere ait fotoğraflar mı? :
Cevap: Odalar ve Foto galeri bölümüne girince gördüğünüz fotoğrafların tamamı konaklayacağınız yere aittir.

Soru: Rezidans'ınızın ısınma ve sıcak su altyapısı nedir? :
Cevap: Zevkli bir tasarımla sizlere sunduğumuz dairelerimizin hepsi doğalgaz altyapısı ile ısınmaktadır. Aynı zamanda (7/24 anında!) sıcak su hizmeti olmazsa olmaz standartımızdır.

Soru: Rezidans güvenliği hakkında bilgi verebilir misiniz? :
Cevap: 24 saat özel güvenlik hizmetinin yanı sıra, rezidansımız 48 adet güvenlik kameraları ile sürekli takip ve kayıt edilmektedir.

Soru: Dayalı, döşeli kiralık rezidans derken neyi kastediyorsunuz? :
Cevap: Evinizin konforunu aratmayacak zevkte döşenmiş, Oturma grubu, tek kişilik koltuk, Lcd tv, Tv raf, Halı, Orta sehpası, Duvar aksesuarları, Perdeler , Yemek masası, Sandalyeler,İhtiyacınız olacak küçük ev aletleri, Ocak, Buzdolabı, Fırın, Çamaşır makinası, ihtiyaca göre iki ayrı bazalı yatağımız veya çift kişilik bazalı yatak, gardolap, halı,komidinler, havlular, saç kurutma makinası, banyo malzemeleri ,sınırsız kablosuz Internet gibi anahtar teslim hizmetlerimizi ifade ediyoruz.

Soru: Rezidansınızda ek ücret ödeyeceğim hizmetler var mıdır? :
Cevap: Rezidansımızda kaldğınız sürece; elektrik, doğalgaz, su, aidat, sınırsız kablosuz internet gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.