HAKKIMIZDA

1+1 Oda
Beyaz residans

Beyaz Rezidans Suit, ev konforunu size farklı lokasyonlarda ve ölçeklerde sunmaktadır.İhtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize en uygun daireyi seçebilir, kısa ya da uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.

Beyaz Yapı geçmişten gelen tecrübesini, genç ve dinamik kadrosunun hayal gücüyle birleştirmiş; böylelikle inşa ettiği her yeni yaşam alanına yeni işlevler katmasını bilmiştir teminatlar sunarak tüm riskleri güvence altına almak böylece hızlı etkin çözümler sunmaya devam etmektedir.

2017 yılında rezidans işletmesi sektörüne giren Beyaz Yapı aile işletmesi olup profesyonel ekibi ile siz misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için hizmet kalitesini sürekli geliştirmek üzere yola çıkmıştır. Rezidansımızda kalarak hem sosyal hem eğitim hayatınızda birçok sıkıntıyı çözmüş olacaksınız. Beyaz Rezidans Suit siz misafirlerimize severek ve isteyerek her türlü destekte bulunacaktır.

Beyaz Rezidans Suit’den hizmet alan yüzlerce misafirimiz, Beyaz Rezidans Suit’ i yeniden kullandılar ve tavsiye ettiler. Misafirlerimize beklentilerinin üstünde hizmetler sağlamaya çalıştık.Zaman zaman aldığımız teşekkür telefonları bizi doğru yolda olduğumuza inandırdı bu bilinçle siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için daha çok çalışacağız.

Kayseri’nin konfor anlayışı, bir yaşam merkezinden beklentileri… Kısaca, “hayata bakışı” değişiyor; Kayseri’nin, Beyaz Rezidans Suit ile VİZYONU değişiyor!.. Çünkü Beyaz Rezidans Suit ile, Kayseri’de bugüne kadar görülmemiş bir yaşam merkezini, Kayseri’nin en prestijli lokasyonunda hayata geçiriyor. Seçkin mimarisi, yüksek kalite standartları ve her bir anı özel kılan sosyal ayrıcalıklarıyla, projelerimizi sizlere sunuyoruz.